pożyczka przez internetCoraz więcej osób zastanawia się czy pożyczka przez internet to dobre rozwiązanie oraz czy jest konkurencyjną ofertą dla tradycyjnego kredytu gotówkowego. W tym artykule postaramy się sprawdzić czy pożyczki są opłacalne oraz kiedy warto się nimi zainteresować.

W ofercie firm pożyczkowych coraz częściej pojawiają się produkty bardzo podobne do oferty banków. Jak może to się im opłacać skoro wymagają znacznie mniejszą ilość zaświadczeń i formalności w porównaniu do banków? Przede wszystkim z coraz bardziej dopracowanej weryfikacji ich klientów, która pozwala oddzielić klientów całkowicie niespłacających pożyczki od tych posiadających mniejsze dochody ale wbrew pozorom mającym zdolność na regularną spłatę zobowiązania.

 

 

 

 

 


Kiedy pożyczka przez internet się opłaca?

Naszym zdaniem pożyczka przez internet opłaca się wtedy gdy bank odmówił nam udzielenia kredytu, jednak mamy pewność, że nasze dochody często nie kwalifikujące się do wzięcia uwagi przez bak sprostają spłacie naszych przyszłych rat.

Przede wszystkim najważniejsze jest racjonalne zapoznanie się z całą ofertą tego rodzaju produktów. Można znaleźć naprawdę dobre oferty ale niestety również takie, które na pewno nie są atrakcyjne pod żadnym względem. W większości są to tzw. chwilówki z krótkim czasem spłaty - ciężko je spłacić a RRSO takiej oferty zwykle jest bardzo wysokie. Taki rodzaj pożyczki opłaca się zwykle wtedy gdy pierwsze jej udzielenie jest darmowe - w takim przypadku można zwrócić na nią uwagę. Do atrakcyjnych ofert zaliczają się głównie te produkty z długim okresem spłaty, gdzie rata jest stosunkowo niska i może zrekompensować nam wyższe oprocentowanie niż w przypadku tradycyjnego kredytu. Według nas do takich ofert zaliczają się produkty provident oraz hapi pożyczki. Bardzo niskie RRSO jak na pożyczki stawia je na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o pożyczki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pożyczkową na naszej stronie.

Pożyczka bez zaświadczeń o dochodach.

Klienci pytają nas również czy jest możliwość uzyskania pożyczki bez zaświadczeń o dochodach.

Niestety w większości przypadków, pożyczkodawcy wymagają zaświadczeń o naszych dochodach takich jak wyciąg z konta bankowego czy umowa o pracę. Jest to często warunek do udzielenia finansowania - nic dziwnego, klient nie posiadający żadnych dochodów praktycznie zawsze ma problem ze spłatą rat pożyczkowych. Aby być pewnym możliwości otrzymania finansowania przede wszystkim musimy zapewnić dochody oraz w miarę czysty BIK "w miarę" to znaczy z niewielkimi zaległościami oraz również pozytywnymi wpisami - to ułatwi otrzymanie przez nas pożyczki.

Artykuł powstał przy współpracy z: https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet