Pożyczka bez weryfikacji konta bankowego

 

 

pożyczka bez weryfikacji konta bankowegoFirmy pożyczkowe weryfikują swoich klientów z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo osób wnioskujących o pożyczkę. Zdarzają się przypadki gdzie złodziej dysponujący dowodem osobistym swojej ofiary może wnioskować o udzielenie pożyczki na taką osobę oraz odebrać ją na skradzione konto bankowe przez co oszukana osoba może mieć problem w przypadku gdy firma nie zweryfikuje takiej osoby i udzieli mu finansowania. Z tego przypadku pożyczki bez weryfikacji nawet najprostszej to rzadkość. Dla własnego bezpieczeństwa zachęcamy jednak do weryfikacji swojego konta bankowego oraz podstawowych danych osobowych. Ułatwi to kontakt z firmą pożyczkową oraz ograniczy problemy związane ze spłatą zobowiązania. Weryfikacja samego konta bankowego to w większości przypadków konieczność przelania niewielkiej kwoty na konto firmy pożyczkowej, która sprawdzając właściciela tego konta może zweryfikować daną osobę.

 


Pożyczka bez weryfikacji w bazach.

pożyczka bez weryfikacji w bazachWiększość firm udzielających pożyczki przeprowadza weryfikację klientów w bazach BIK. Ma to na celu odrzucenie osób posiadających negatywną historię w tej bazie co może skutkować brakiem systematycznej spłaty zobowiązania. Można jednak znaleźć na rynku firmy, które tego nie praktykują, jednak ma to również swoje wady. Przede wszystkim takie firmy oferują mniej korzystne warunki takiego finansowania (okres spłaty, oprocentowanie) co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem dla takich osób. W takim przypadku pierwszą rzeczą, którą powinny spełnić takie osoby jest polepszenie swojej sytuacji finansowej przez co będzie można wnioskować o bardziej przyjazne oferty. Zachęcamy również do skorzystania z kalkulatora w celu wybrania najlepszej oferty.

 


Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników.

pożyczki bez sprawdzania baz dłużnikówJak widać oferty bez sprawdzania baz dłużników to nie zawsze dobre rozwiązanie dla każdego. Jednak w niektórych przypadkach mogą one być atrakcyjne dla wąskiej grupy osób. Zdarzają się przypadki gdzie osoby są wpisane na liście dłużników, lecz ich sytuacja finansowa jest już dobra i mogą oni pozwolić sobie na takie zobowiązanie finansowe. Tego rodzaju produkty mają jednak z reguły niższą kwotę jaką można otrzymać. W przypadku chęci otrzymania wyższej kwoty należy jednak zainteresować się ofertą klasycznych pożyczek, bądź kredytów gotówkowych.